KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139217
nr 1313 9217
Oljemålning, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Rådjur, Signerad. Olja på duk, 25x37 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:29:32
100 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)